მომსახურება იწყება რეგისტრაციების, წინა დეკლარაციების, ხელშეკრულებების, ინვოისების, საბანკო ოპერაციებისა და სპეციალური სტატუსების შემოწმებით. შემდეგ ვათანხმებთ ყოველთვიურ დოკუმენტურ ნაკადს, ბუღალტერიას, დეკლარაციებს, სახელფასო აღრიცხვასა და ზღვრული მაჩვენებლების კონტროლს.
რა უნდა იცოდეთ თემაზე „IT ბიზნესის ბუღალტერია, გადასახადები და შესაბამისობა“
რა უნდა დადასტურდეს თემაზე „IT ბიზნესის ბუღალტერია, გადასახადები და შესაბამისობა“
IT ბიზნესის ბუღალტერია, გადასახადები და შესაბამისობა-ის შეფასებისას ცალ-ცალკე ვამოწმებთ საიმიგრაციო, შრომით, საგადასახადო და კორპორაციულ შედეგებს.
კლიენტი გვაწვდის რეალურ სამუშაოსა და მიზანს. IT ბიზნესის ბუღალტერია, გადასახადები და შესაბამისობა-ის ფარგლებში ვადგენთ სწორ სამართლებრივ გზას, ვყოფთ კლიენტისა და ჩვენი გუნდის პასუხისმგებლობებს და განაცხადამდე ვასწორებთ დოკუმენტურ ხარვეზებს.

Работа начинается с проверки регистраций, предыдущих деклараций, договоров, счетов, банковских операций и специальных статусов. Затем согласуется ежемесячный документооборот, бухгалтерия, декларации, расчёт зарплаты и контроль порогов.
Что важно знать по теме «Бухгалтерия, налоги и комплаенс для IT-бизнеса»
Что требуется подтвердить по теме «Бухгалтерия, налоги и комплаенс для IT-бизнеса»
При рассмотрении темы «Бухгалтерия, налоги и комплаенс для IT-бизнеса» мы отдельно проверяем иммиграционные, трудовые, налоговые и корпоративные последствия.
Клиент сообщает фактическую модель работы и желаемый результат. В рамках темы «Бухгалтерия, налоги и комплаенс для IT-бизнеса» мы определяем правильный правовой путь, разделяем ответственность клиента и нашей команды и устраняем пробелы до подачи.